CIA | 15
<< | ^ | >>Nadszedł wrzesień, miesiąc nie nastrajający zbyt optymistycznie do życia. W przeszłości wiele się w tym miechu zdarzyło, wybuchła wojna, przeprowadzono atak na WTC i jak by tego było mało (choć to troszkę z innej beczki), zaczyna się szkoła. W tym worku beznadziei można znaleźć jednak, jedną, bardzo pozytywna sprawę, błyszczącą niczym gwiazda polarna w czarną jak smoła noc, a mianowicie 2 numer SS-NG. Przez ostatnie 2 miesiące przejrzeliśmy dokładnie wasze głosy, pozytywnie jak i negatywnie mówiące o naszej pracy i oczywiście wyciągnęliśmy wnioski. Po pierwsze zmieniliśmy layout zina. Zapewne nie jednemu (może nie jednej?) z Was nie przypadnie do gustu jego przejrzystość, funkcjonalność i wręcz asceza :). My jednak, z LooZ^'em na czele postanowiliśmy zostać przy takim rozwiązaniu i nie zaśmiecać go zbędnymi elementami graficznymi, zagłuszającymi to co w nim najważniejsze, czyli teksty i screeny.
Przyjęliśmy w nasze grono korektora Prospero, który czuwa nad poprawnością tekstów zarówno pod względem stylistycznym, ortograficznym jak i rzeczowym, oraz kilku nowych redaktorów. Ten numer przytył także o kilka stron, na których umieściliśmy m.in. 4 nowe działy, TWARDE TOWARY, STREFA ŚMIERCI, FELITON oraz EMU FARMA. SS-NG w tym miesiącu ma 31 stron, więc o 10 więcej niż w poprzednim numerze. Dodaliśmy także możliwość przeglądania zina w trybie online, co pewnie nie jedna(en) z Was teraz czyni, oraz prenumeratę. Heh, i jak? Zadowoleni??? :)
A teraz przyszła kolej na następne mocne uderzenie (heheh). W tym numerze mamy dla was cieplutką recenzję przepięknego RPG-a, majstersztyku ze stajni Bioware - Neverwinter Nights. Miałem w niego przyjemność grać na LAN-ie i z mojej strony mogę Was zapewnić, że gra jest po prostu świetna. W SS- NG #2 możecie przeczytać także recenzje m.in.: Mobile Force, najlepszego symulatora mafioza w polskiej wersji językowej, czyli GTA 3 PL, Black & White: Wyspa Chowańców, oraz dziewiątą już, z kolei część Might & Magic.
A co w działach piszczy?
W Klubie Konesera możecie zapoznać się z recenzjami Sensible Soccer, Half Life, Monkey Island, Prince Of Persia oraz Alone in the Dark. W naszym kąciku filmowym, czyli Movie Zone, znajdują się recenzje DNIA ŚWIRA, nowego polskiego filmu z Markiem Kondratem w roli głównej i IMPOSTORA. Zapraszam także do KARCZMY POD GUPIM SMOKIEM, STAR ZONE, TWARDYCH TOWARÓW i do reszty działów, a w szczególności do FELIETONU.
No dobra, nie będę już wymieniał wszystkich pozycji z numeru, bo to przecież wstępniak, a nie menu :P. Anyway, jak widzicie nowy numer jest naprawdę napakowany świetnymi tekstami i było na co czekać. Pozostaje mi już tylko życzyć Wam miłej lektury, i prosić Was abyście dalej nas wspierali, czytali i reklamowali wśród znajomych. Aha i jeszcze jedno! Nie dajcie się belfrom i gdy wrócicie do domu po ciężkim dniu to poczytajcie sobie SS-NG jak SS'a za starych dobrych lat i pamiętajcie, jesteśmy z Wami!!! Spotkamy się 30 września... bez odbioru.

DRIZIT