CIA | 16
<< | ^ | >>

Zawsze kochałem czytać Przecieki w SS'ie i marzyłem, żeby mój list się tam znalazł. A teraz co? Sam wybieram listy do tego działu. Po prostu nie mam pytań. :)
A co w tym w tym wydaniu Głosu Ludu? Propozycje, porady, uwagi i pochwały. Wnioski już wyciągnęliśmy.


DRIZIT


Według mnie jest dobrze, ale powinniście dążyć do tego aby było jeszcze lepiej
Specjalista

Zin bardzo fajnie zrobiony i przyjemny w czytaniu choć przydałoby się zrecenzować więcej filmów (powiedzmy 4 co numer) i troszkę więcej gier... tak wszystko jest ok... no może za dużo wymagam ale poziom niektórych textów jest troszkę, hmm, niski..
Coy2k

Człowieku, to nie gazeta filmowa!!!! Wolelibyśmy się skupić na recenzowaniu większej ilości gier, ale z tym nie zawsze jest tak łatwo.

Moje zakończenie :). Ogólnie pomysł bardzo fajny, wypada mniej więcej tak 50% na 50% , musicie dopracować stronę wizualna i niektórzy autorzy musza poprawić styl pisania. Mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłem. Cieszę się, że mogłem poczytać Wasze teksty i czekam na kolejny numer :))
Evs

Robimy co w naszej mocy. No cóż trzeba jeszcze duuuużo popracować żeby SS-NG był gazetą na poziomie, ale spróbujemy tego dokonać.

Reportaż - reportaż? Sorry, to chyba jakaś pomyłka i nie mówie tu już o kiepskiej widoczności ciemnoszarego na trochę jaśniejszym, to jest jakaś notka albo fragment rozmowy telefonicznej :/

Cóż, muszę przyznać, iż z pewną nieśmiałością sięgnąłem po SS-zina.... sądząc, iż będzie tu więcej obciachu niż pisma:) (no ładnie, ładnie. Chyba nazwa mówi sama za siebie :P) ....ale kurcze, to co ujrzałem ... panie i panowie - pierwsza klasa!!!! (no troszkę przesadziłeś, ale dzięki) - prenumeruje większość e-zinów jakie wychodzą w necie i ....mogę powiedzieć, ze mogą się od was uczyć.........grafika prima sort.....no i czuć klimat.....

No miało być bez wazelinek, a tu taki list :P No ale chyba coś nam się należy od życia :)

Hej. Byłem czytelnikiem SS'a. Po tym jak gazeta zniknęła nie mogłem się pozbierać przez dłuższy okres czasu. Potem trafiłem na forum gry-online, na linka do tej strony i pobrałem zina. Gratuluje, udało Wam się oddać ducha Secret Service, ale mam jedna propozycje. Czy nie dało by się zina wydawać na papierze? I byłby rozprowadzany po kosztach, czyli pokrycie xero. Gazetka papierowa jest fajniejsza, bo można poczytać na kibelku :) Co o tym myślicie?

Jeski!!!! Proponuje, żebyś sobie kupił drukareczkę i printnął co miesiąc egzemplarz bo papierowej wersji możesz się nie doczekać. Ludzie, to jest poza naszym zasięgiem i nie chodzi tu tylko o kasę.

Yoooo Redakcjo! ( w końcu jakieś normalne powitanie :)) Po pierwsze, kocham Was za to co robicie! (my też Ciebie kochamy!) Po drugie, mam trochę zastrzeżeń i propozycji co do zina... (oj, uważaj bo jeszcze przestaniemy :)) Jako, że pisałem dla Escape'a, to wiem na czym ten cały szajs powinien się opierać ;) Najważniejsza rzecz, jakiej Wam brakuje, to prenumerata! To jest podstawa porządnego e-zinu. Inna sprawa to krótkie artykuły. Są ZBYT krótkie. Oczywiście nie wszystkie, bo recenzje się milo czyta, ale np. kąciki (dajmy na to filmowy) można oblukać w kilka sekund, a przecież nie o to w tym chodzi. "Reportaż" na temat sprzedaży Warcrafta 3 jest po prostu śmiesznie krótki. A na koniec, taka moja osobista uwaga... grafika mogłaby być jeszcze bardziej sikretowa :) no wiecie... klimacik i te sprawy :). (Staramy się - dop. LooZ^ ;))
Wasz czytelnik
Riwer

No, prenumeratę już mamy. Tylko jak jest z tym klimatem, co ?W końcu jest, czy go nie ma??

Trudno było mi uwierzyć, po napotkaniu informacji o powstającym zinie, że to prawda. Dla mnie, osoby która "wychowała" się na Secret Service jest to informacja miesiąca [...] Tym bardziej ucieszyła mnie informacja o próbie reaktywacji, w pewnym sensie, pisma w postaci zina.

Pierwszy numer nie poraża (przede wszystkim, szare tło menu i rozdziałka pod jaką jest robiony numer(640x480 ?:). Jednak nie o tym chciałem pisać. Chodzi mi o "Kaprala". IMO koleś na oglądał się za dużo "kawalerii powietrznej" i naprawdę myśli, że jest kimś. Chodzi mi po części o zdanie "a wierzcie mi, na temat walki jestem ekspertem". Trochę skromności panie kapral! Primo, jego ocena Morrowinda jest dla mnie nielogiczna (choć tak naprawdę nie mogłem jej zweryfikować bo nie ma screenów). Gra dostała 10. Gra na 10 jest grą doskonałą a takich nie ma, opis gry doskonałej był w którymś SS'ie (kawałek o wibratorze spośród broni :). Dlaczego nie odjął punktu za wymagania sprzętowe (Kolega Emill odjął punkt GTA3). Kapral przyznając oceny po 10,5 za miodność, dźwięk i grafikę zachował się, IMO nieprofesjonalnie. Odczułem to tak, jakby posiadał komp od 2 tygodni i napalał się na każdą nową grę!

Zostawiam to każdemu z Was do osobistej oceny.Na szczęście pesymistyczny scenariusz wydarzeń się nie sprawdził, i w tym numerze debiutują SUPER SUPERY. Jak na mój gust, są naprawdę na dobrym poziomie. A więc przeczytajcie je, a gdy już wpadniecie w trans twórczości głupkowo-super-superowej, to prześlijcie parę bzdetów do redakcji. Aha, nie zapominajcie o przekrętach!

DRIZIT


Twórczosc ludowa:
Zdejm to kolano spod brody;
... a jak nie chcesz, możesz jeszcze ciągnąć do końca;
dochodzi do tego, że jestem szczęśliwa, że wychodzę stąd żywa
(ktoś)- I słusznie
(p. prof.) - Bo ja kocham życie i chcę wakacje we Francji.;
Równie dobrze mi jest, jak cię widzę z daleka;
Przyniosę sobie gazetę i będę czytała, a wy stawajcie na uszach!;
Popsułeś się jak jabłko, Marcyś;
Chrzanowski , ty jesteś reprezentantem piekła na ziemi;
Nie mylą się ci, co dłubią w nosie;
Jak sobie pomyślę, że za parę lat wasze egzemplarze się narodzą...;
Dobra, idźcie już sobie, bo nie mogę !;
Jakbym miała klaustrofobię, to bym może nawet z okna wyskoczyła...;
Jeżeli macie między sobą jakieś stosunki intymne, to nie teraz na lekcji!;
Kurnik szopa, tam i z powrotem;
Siadaj! Prostoto doskonała!!!;
Erudyta rodem z Einsteina;
Chwileczkę, gdzie ja jestem?!;

Bzdety:
- Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po dwóch stronach - żony i teściowej.
-Po wyciągnięciu z morza, Ruscy otwierają KURSK, a tam wszyscy zalani w trupa.
-Choroba Alzheimera ma też plusy - codziennie poznajesz nowych ludzi.
- Najwięcej błonnika mają dziewice.
- Praca jeszcze nikogo nie zabiła, ale czy to powód, żebyś musiał ryzykować?
- Wchodzi pedał do meczetu i patrząc na bijących pokłony Arabów mówi: Hm, szwedzki stół.
- W rodzinie: Mamo, mamo mam już 16 lat, czy mogę zacząć nosić stanik? - nie zawracaj mamie głowy Andrzejku.
- Obowiązkiem Boga jest wybaczenie Ben Ladenowi - naszym obowiązkiem jest zorganizowanie im spotkania.
- Inwestuj w alkohol - jest najlepiej oprocentowany.
- Pijany gość leje w parku. Przechodzi kobieta i mówi: ale bydle. On jej na to: spokojnie trzymam go.
- Z cyklu "Listy" : Drogie BRAVO - mam 12 lat i nadal jestem dziewica. Czy myślicie, ze mój ojciec jest pedałem?
- Motto wakacji: ani okresu ,ani adresu.
- Kiedy mężczyzna mówi do kobiety świństewka, jest to molestowanie seksualne, a kiedy kobieta mówi świństewka, kosztuje to 4,22 zł. + VAT.
- Choroba Parkinsona niewiele różni się od Alzheimera. Co to za różnica, czy zapomnisz, gdzie postawiłeś piwo, czy je rozlejesz.
- Kobieta powinna traktować mężczyznę jak psa: dać dobrze zjeść, nie drażnić i wypuszczać na noc.
- Ucz się i pracuj a święto zmarłych będzie twoim świętem.
- Uwaga! Dział kadr przypomina pracownikom o obowiązkowych badaniach krwi i moczu. Celem tego badania jest ustalenie czy pracownik ma prace we krwi czy w dupie.
- Co powstanie gdy połączysz blondynkę i słonia? 2 tonowa prostytutka oddająca się za fistaszki.
- Dlaczego zakonnice chodzą w długich, czarnych habitach? Aby im się błony nie naświetlały.
- Jak powstaje pomnik? 1. mały model. 2. odlew. 3. obróbka dłutem. 4.gładzenie. 5. odsłonięcie. 6. Przemówienie. 7. kolacja. - jak powstaje człowiek? - odwrotnie.
- Rozmawiają 2 blondynki - wiesz zrobiłam sobie test ciążowy
- i co ?
- Trudne były pytania.